CANPOL Четка за шишиња и цуцли

Canpol babies Brush for Bottles and Teats 2_413 cetka za sisinja i cucli
CANPOL Четка за шишиња и цуцли
104,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023734C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Четката за шише е специјално дизајнирана да не ги гребе шишињата и цуцлите во тек на миењето.

Содржина

Состав: полипропилен, полиетилен, галванизирана жица.                                                         
Начин на употреба: Шишето и цуцлите треба да се измијат веднаш по нивната употреба (после исхрана на бебето).                                                                                         

Начин на одржување: Одржувајте ја четката чиста.
Доколку е потребно повторно измијте ја четката по нејзината употреба. Четката може да се мие и со топла вода.

Предупредување: Чувајте ја подалеку од дофат на деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се