CANPOL Collection Racing Ланче за цуцла лажалка

CANPOL babies Collection Racing 2_435 dummy holder multicolored lance za cucla
CANPOL Collection Racing Ланче за цуцла лажалка
146,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054141C
favorite_border

Опис на производот

  • Наменето за деца од 0+ месеци
  • BPA FREE (Не содржат Бисфенол А)

Содржина

Состав: АБС- пластика, полиетилен, полиоксиметилен, најлон.

Држачот за цуцлата лажалка има практичен клип што може да се закачи на облеката на бебето со цел да се спречи губење на цуцлата лажалка.

Начин на одржување: Не се врие. Да се чува на чисто место.

Начин на употреба: Пред првата употреба и периодично потоа исперете го држачот со топла вода и благ сапун, а потоа темелно исплакнете. Клипот се прицврстува само на облеката на бебето.

Предупредување: Пред секоја употреба внимателно прегледајте го држачот за цуцлата лажалка.

Фрлете го при првите знаци на оштетување.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се