CANPOL Глодалка и тропалка

CANPOL Глодалка и тропалка
148,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040290C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Тропалка со мека глодалка

  • Наменето за деца од 0+ месеци
  • BPA FREE (Не содржат Бисфенол А)

Содржина

Состав: PS, PP, TPR
Ги развива чувствата на бебето.

Начин на употреба: Да се исплакне со врела вода пред првата употреба.

Начин на одржување: Одржувајте ја играчката чиста. Да се мие со мека четка под проточна вода со благ детергент. Исплакнете добро. Да не се врие.
Да не се стерилизира.

Предупредување: Внимателно проверете пред секоја употреба. Фрлете ја доколку е излижана, оштетена или изгризана.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се