CANPOL Мека глодалка (0+ месеци)

Canpol babies elastic teether 9_501 glodalka bebeska bebe
CANPOL Мека глодалка (0+ месеци)
58,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044394C
favorite_border

Опис на производот

  • Наменето за деца од 0+ месеци
  • BPA FREE (Не содржат Бисфенол А)

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Содржина

Состав: TRP

Начин на одржување: Да се мие со мека четка под проточна вода со благ детергент. Исплакнете добро.
Да  се исплакне со врела вода пред првата употреба.
Да не се врие.
Да не се стерилизира.

Предупредување: Внимателно проверете пред секоја употреба.
Фрлете ја доколку е излижана, оштетена или изгризана.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се