CANPOL Тропалка

Canpol babies rattle 2_457 tropalka
CANPOL Тропалка
270,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022861C
favorite_border

Опис на производот

  • Наменета за деца 0+ месеци

Необичните облици и живописните (весели) бои ќе го привлечат вниманието на вашето бебе.

Содржина

Состав: пластика и полипропилен.

Начин на одржување: Редовно чистете ја тропалката со влажна крпа или со сунѓер и благ детергент а потоа темелно исплакнете ја со вода. Не ја вријте и не ја стерилизирајте.

Начин на употреба: Звуците на тропалката се специјално дизајнирани да го поттикнат детето на игра и вежбање. Изработена е од јак материјал без остри ивици.

Предупредување: Пред секоја употреба внимателно прегледајте ја тропалката. Фрлете ја и заменете со нова при првите знаци на оштетување.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се