CANPOL Тропалка

Canpol babies rattle 2_606 tropalka
CANPOL Тропалка
150,00 ден.
127,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
024884C
favorite_border

Опис на производот

  • Наменета за деца од 0+ месеци

Необичните облици и живописните (весели) бои ќе го привлечат вниманието на вашето бебето.

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

 

Содржина

Состав: Пластика.

Начин на одржување: Редовно чистете ја тропалката со влажна крпа или со сунѓер и топла сапуница а потоа темелно исплакнете ја со вода. Не ја вријте и не ја стерилизирајте.

Начин на употреба: тропалките се препорачуваат за бебиња и мали деца. Звуците на тропалката се специјално дизајнирани да го потикнат детето на игра и вежбање. Изработена е од јак материјал без остри ивици.

Предупредување: Пред секоја употреба внимателно прегледајте ја тропалката. Фрлете ја и заменете со нова при првите знаци на оштетување.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се