CANPOL Тропалка ѕвезда

CANPOL Тропалка ѕвезда
141,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022389C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Наменета за деца од 0+ месеци

Содржина

Состав: пластика, полистирол.

Начин на одржување: Не ја вријте и не ја стерилизирајте.

Начин на употреба: Canpol тропалките се препорачуваат за бебиња и мали деца. Тропалката е со подвижна рачка и дава звук пријатен за вашето дете.

Необичните облици и живописните (весели) бои ќе го привлечат вниманието на вашето бебе. Звуците на тропалката се специјално дизајнирани да го потикнат детето на игра. Изработена е од јак материјал без остри ивици.

Предупредување: Фрлете ја и заменете со нова при првите знаци на оштетување.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се