CANPOL Заштитен механизам, 2 парчиња

canpol-babies-multi-purpose-safety-lock-74_011 zastiten mehanizam multinamenski
CANPOL Заштитен механизам, 2 парчиња
163,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044390C
favorite_border

Опис на производот

Повеќенаменски заштитен механизам.

 

Пакување: 2 парчиња

Содржина

Состав: PP (полипропилен), PVC (термопластичен материјал).

Начин на употреба: Повеќенаменскиот заштитен механизам е наменет за ефективна заштита на плакарите. Исто така совршен за заштита на фрижидер или тоалет.

Лесно се поставува и брзо се отвара од страна на возрасно лице. Не се користи за заштита на врати и прозорци. Ве молиме користете го производот за првичната намена.

Начин на одржување: Исчистете ја површината од маснотии и восок пред употреба (користете сапуница), а потоа исушете ја. Отстранете ја хартијата од лентата и поставете го безбедносниот механизам на начин како што е прикажано на фотографијата и цврсто притиснете.

Предупредување: Производот не е играчка. Да се чува подалеку од дофат на деца кога не е во употреба.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се