CANPOL Заштитник за собна врата

Canpol U-Shape Door Clip 2_691 zastitnik za sobna vrata
CANPOL Заштитник за собна врата
146,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045316C
favorite_border

Опис на производот

Заштитник за собна врата во U - форма

Заштитникот за врата во U форма го ограничува затварањето на вратата и штити од фаќање на прстите на детето.

Содржина

Состав: EVA

Начин на употреба: Клипот треба да се постави на горниот раб на вратата во положба која ќе штити од повреда на прстите, а исто така, и на страничната шарка на вратата.

Начин на одржување: Проверете го производот пред секоја употреба. Фрлете го при првите знаци на оштетување.

Предупредување: Производот не е играчка. Да се чува подалеку од дофат на деца кога не се употребува.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се