CATALYSIS Glizigen Крем за усни, 5 мл

CATALYSIS Glizigen Крем за усни, 5 мл
341,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
019542C
favorite_border

Опис на производот

За заштита на усни, кои имаат тенденција кон сушење или напукнување. Ја одржува хидратацијата на усните, штити од надворешни влијанија.

Пакување: 5 мл                                                                                  

Содржина

Состав: вода, каприлик/каприк триглицериди, цетил алкохол-цетет-20-стеарет-20-глицерин, цетеарил алкохол-натриум лаурил сулфат-натриум цетеарил сулфат, диметикон, С12-15 алкил бензоат, феноксиетанол-етилхексилглицерин, арома, диазолидинил уреа, глицеризинска киселина, BHT, натриум метабисулфите, карбомер, натриум бензоат, калиум сорбат, натриум хидроксид.

Употреба: Нанесувајте ја кремата редовно. 5 - 3 нанесувања на ден ја подобрува состојбата на вашите усни.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се