CATALYSIS Реналоф, 90 капсули

CATALYSIS RENALOF
CATALYSIS Реналоф, 90 капсули
1.205,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
019141C
favorite_border

Опис на производот

Renalof помага при разложување на калциум-оксалатните бубрежни камчиња и нивна елиминација и помага во спречување на создавање на нови што резултира со исчезнување на непријатната болка.

Пакување: 90 капсули                                                               

Содржина

Состав: 3 капсули содржат: пченкарен скорб, стабилизатор (манитол), обвивка на капсулата (желатин), средство против стврднување (талк), екстракт од пиревина (Agropyron Repens (L) P.Beauv.) 36 мг.

Употреба: препорачуваме по 3 капсули на ден. Капсулите се замаат половина час пред оброк.

Предупредување:

Додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и балансирана исхрана и здрав начин на живот. Да се чува во добро затворено шишенце, на ладно и суво место.                        

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се