CHICCO Air Compact Силиконска цуцла лажалка (0-6 м) 2 парчиња

CHICCO Air Compact Силиконска цуцла лажалка (0-6 м) 2 парчиња
299,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
029785C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Цуцла лажалка силикон Air сина 0-6 месеци, два пара. Уникатна форма дизајнирана да го поддржи физиолошкото дишење на бебето.

Ексклузивната форма на лажалката, помага јазикот да се позиционира нанапред и де се одржува отворен дишниот пат. Останува доволно простор помеѓу брадата и носот, со безбедносен прстен. Подобра циркулација на воздух која овозможува кожата слободно да дише. Нежно лежи на лицето.

Пакување: 2 цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се