CHICCO Air Compact Силиконска цуцла лажалка (0-6 м) 2 парчиња

CHICCO Air Compact Силиконска цуцла лажалка (0-6 м) 2 парчиња
399,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
029784C
favorite_border

Опис на производот

PhysioForma е ексклузивна форма на лажалка која што го поттикнува правилниот и хармоничен развој на устата, ја промовира правилната положба на јазикот, овозможува правилен развој на непцето и го подобрува дишењето. Ергономската форма на лажалката со сигурносниот прстен остава точно простор помеѓу брадата и носето. Заоблените рабови нежно лежат на лицето, а дупките за вентилација овозможуваат проток на воздух оставајќи ја кожата слободно да дише.

Пакување: 2 цуцли

Содржина

Состав: пластика, силикон 0% BPA

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се