CHICCO Бебешка купка/шампон со невен 750мл

CHICCO Бебешка купка/шампон со невен 750мл
385,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009588C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Купка шампонот со невен нежно ја мие бебешката кожа и коса. Има блага формула без солзи која не ги иритира очите и содржи невен кој има својство да ја омекнува чувствителната кожа. Без парабени, SLS или SLES. Без бои и алкохол.

Клинички тестиран на чувствителна кожа. Хипоалергеник (направено да го намали ризикот од алергии).
 

Пакување: 750 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се