CHICCO Бебешки дигитален топломер

CHICCO Бебешки дигитален топломер
495,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
019206C
favorite_border

Опис на производот

Дигитален топломер                                                

  •      Време на мерење 60 секунди
  •      Клинички тестирано
  •      Автоматско исклучување
  •      Индкатор за слаба батерија
  •      Звук кога мерењето е завршено 
  •      Меморија за последна измерена температура
  •      Аларм за висока температура
  •      Вклучено е заштитно капаче                                       

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се