CHICCO Бебешки сини четка и чешел со природни влакна (0+ месеци)

CHICCO Бебешки сини четка и чешел со природни влакна (0+ месеци)
459,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
019211C
favorite_border

Опис на производот

Меките природни влакна на четката и запците на чешелот со заоблени врвови се идеални за осетливиот дел на главата на бебето.

Пакување: 1 (четка, чешел)

Содржина

Одржување: измијте нежно со млака вода (максимум 30ºЦ) и со неутрален детергент.

Внимание: производот не е играчка, секогаш користете ги четкта и чешелот под надзор на возрасен.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се