CHICCO Детска паста за заби со вкус на јаболко и банана без флуор (6 + м)  50 мл

CHICCO Детска паста за заби со вкус на јаболко и банана без флуор (6 + м)  50 мл
229,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
015946C
favorite_border

Опис на производот

Ги чисти забите, спречува кариес благодарение на ксилитолот. Формулата со ниско ниво на абразивност е осмислена да не ја оштетува глеѓата на првите заби. Одсуството на флуор го прави производот погоден за деца под 3 години.

Пакување: 50 мл       

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се