CHICCO Електрична сина четка за заби (3+ години)

oohbrush cetka za zabi za deca
CHICCO Електрична сина четка за заби (3+ години)
855,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050612C
favorite_border

Опис на производот

  • Електрична четка за заби наменета за деца над 3 години
  • Работи на батерии со вибрација на главата на четката

Нежните влакненца во комбинација со нежната вибрација на четката, вршат одлична функција во деликатното чистење на забите. Влакненцата лесно се провлекуваат меѓу забите, отстранувајќи го плакот целосно.

Пакување: четка + резерва.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се