CHICCO Natural Feeling Пумпа за гради

CHICCO Natural Feeling Пумпа за гради
2.490,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
040571C
favorite_border

Опис на производот

Пумпа за гради пластична Natural feeling

Новата рачна пумпа за измолзување од Chicco им овозможува на мајките ефективен и нежен начин да го измолзат своето млеко.

Удобноста е загарантирана со ергономската рачка, а нежноста од страна не меките силиконски додатоци кои одговараат на сите големини на градата.

Комплетот доаѓа со шише од новата линија на Natural Feeling, кое благодарение на специфичната форма овозможува природен начин на хранење, потикнувајќи го доењето и хранењето со шише. Ефикасно и нежно измолзување благодарение на иновативниот систем на Chicco, што го прави измолзувањето едноставно и природно. Ергономската рачка за максимална удобност во текот на користењето, благодарение на формата и меката поставеност на рачката.

Екстра меки силиконски додатоци за максимална удобност на градата, како резултат на меката текстура која завршува со масажери за градата. 

                                   

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се