CHICCO Портокалова силиконска лажичка (6+ м)

CHICCO Портокалова силиконска лажичка (6+ м)
245,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
029775C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Силиконска лажичка за хранење
  • BPA free - Не содржи Бисфенол А

Пакување: 1 лажичка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се