CHICCO Рачна пумпа за измолзување и собирање млеко

CHICCO Рачна пумпа за измолзување и собирање млеко
595,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010937C
favorite_border

Опис на производот

Пумпата за гради за одстранување на вишокот на млеко со брз проток е идеална за одстранување на вишокот млеко кое бебето не го исцицало а кое мора да се отстрани.

Производот е направен во анатомска форма на чашката од не кршлива пластика, покриена со мека силиконска гумена мембрана и дел за шмукување.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се