CHICCO Спортска сина пластична чаша со цевка (14+ м) 266 мл

CHICCO Спортска сина пластична чаша со цевка (14+ м) 266 мл
595,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050614C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Спорт чашката овозможува сигурно пиење на течноста без да протече.

Погодна за ладни и топли напитоци. Температурата на течноста ја одржува подолго време ладна или топла.

Флексибилна силиконска цевка со затворач за да ја одржува чиста.

Пакување: 266 мл

Содржина

Состав: нетоксична пластика 0% БПА.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се