CHICCO Спреј за освежување и природна заштита од комарци, 100 мл

CHICCO Спреј за освежување и природна заштита од комарци, 100 мл
379,00 ден.
303,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043810C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Спреј за освежување и природна заштита од комарци. Идеално од најмала возраст (2+ месеци). Ја освежува и ја штити бебешката кожа. Со масло од Мелиса и Крабвуд, овој производ на природен начин заштитува од комарци. Брзо се абсорбира и не остава мрсни траги.

  • Деликатен мирис
  • Дерматолошки тестирано на осетлива кожа
  • Не содржи алкохол, обојувања, парабени и феноксиетанол

Ве молиме прочитајте го упатството и предупредувањата пред употреба.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се