CHICCO Sweet Talcum Омекнувач бебешки (концентрат) 1.5 л

CHICCO Sweet Talcum Омекнувач бебешки (концентрат) 1.5 л
349,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042550C
favorite_border

Опис на производот

Sweet talcum концентрат -  омекнувач бебешки

Ја освежува и омекнува облеката на вашето бебе без да ја иритира чувствителната кожа.

Хипоалерген, без бои и дерматолошки тестиран.

Концентрирана формула. Со технологија "odour off" која ги неутрализира непријатните мириси, ја прави ткаенината мека, свежа и нежно миризлива, без да ги оштети ткаенината и боите. Овој омекнувач е идеален за третирање на облеката на вашето бебе, но и за целото семејство.

Дополнително има антибактериски и антистатичен ефект.    

Пакување: 1.5 л

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се