CHICCO Влошки за гради, 30 парчиња

CHICCO Влошки за гради, 30 парчиња
399,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
012348C
favorite_border

Опис на производот

АНТИБАКТЕРИСКИ ВЛОШКИ ЗА ГРАДИ - NATURAL FEELING

  • Посебен антибактериски третман кој го спречува размножувањето на бактерии на влошката, иритации на кожата на градите и рагади, хигиена и заштита на градата.
  • Нов материјал кој дише и овозможува поголема вентилација.
  • Содржи супер апсорбентни микро-бисери кои што млекото го претвораат во гел и спречува истекување надвор од површината, чувајќи ја кожата секогаш сува.
  • Двојно поголема апсорбција во однос на другите влошки.
  • Влошките се меки и нежни за кожата, супер тенки, и се невидливи под облеката.
  • Единствените еластични страни ја прават влошката “анатомска”, која што совршено се прилагодува на градата.
  • Индивидуално паковани во запечатени кеси, хигиенски се, заштитени дури и кога се отворени.

Пакување: 30 влошки

Содржина

Состав: памук со абсорбирачки микро перли.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се