Цик Цак памучна вата, 100 г

Galenika Pharmachem Vata Cik Cak 100 g pamuk
Цик Цак памучна вата, 100 г
88,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
040943C
favorite_border

Опис на производот

Цик Цак памучна вата изградена на база на чисто влакно без хемиски адитиви и механички нечистотии.

  • 100% природно влакно
  • Не содржи оптички средства за белење
  • Екстра квалитет
  • Има голема апсорбирачка моќ
  • За интимна хигиена 
  • За општа употреба

Пакување: 100 г

Содржина

Состав: 100% памук.

Да се чува на суво и темно место.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се