CLEAR Men Legend By CR7 Шампон за мажи против првут, 400 мл

CLEAR Men Legend By CR7 Шампон за мажи против првут, 400 мл
199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054126C
favorite_border

Опис на производот

Шампон против првут за сите типови на коса со природна морска сол и активен јаглен.

  • Тестиран од Роналдо
  • 8 часовен мирис за свежа чиста коса
  • Создава посилна, поздрава и почиста текстура на косата со минимизирање на оштетувањето

Пакување: 400 мл

Содржина

Состав: Water, Sodium Laureth Sulphate, Cocamidopropyl Betaine, Charcoal Powder, Climbazole, Dimethicone, Dimethiconol, Glycerin, Glycine, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Menthol, Niacinamide, Sea Salt, Zinc Pyrithione, Zinc Sulfate, Carbomer, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Laureth-23, Parfum, Phenoxyethanol, Poloxamer 407, PPG-9, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Sodium Polynaphthalenesulfonate, Sodium Salicylate, TEA-dodecylbenzenesulfonate, TEA-Sulfate, Linalool.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се