COLGATE 360 Gold Soft Четка за заби

COLGATE 360 Gold Soft Четка за заби
89,00 ден.
79,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
051362C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Влакненцата со јаглен помагаат во чистење и отстранување на дамките на површината на забите. 360 Degrees четката за заби ја чисти целата усна празнина со помош на влакненцата со тенки врвови, кои достигнуваат длабоко меѓу забите и по должина на непцето.

Со гумичка за полирање. Овие четки ги чистат забите, образите, непцата и јазикот. Стоматолозите препорачуваат замена на вашата четка за заби најмалку на секои 3 месеци.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се