COLGATE 360 Optic white Medium Четка за заби

Colgate Toothbrush 360 degrees Optic White medium cetka za zabi
COLGATE 360 Optic white Medium Четка за заби
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
051363C
favorite_border

Опис на производот

Со бели кружни делови и влакненеца за полирање за ефикасно отстранување на дамките на површината на забите, за блескаво бели заби. Со гумичка за полирање.

Овие четки ги чистат забите, образите, непцата и јазикот. Стоматолозите препорачуваат замена на вашата четка за заби најмалку на секои 3 месеци.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се