COLGATE Barbie Електрична детска четка за заби

colgate kids barbie extra soft battery toothbrush elektricna cetka za zabi za deca, na baterii
COLGATE Barbie Електрична детска четка за заби
625,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053840C
favorite_border

Опис на производот

Овозможете им на децата да ги исчистат забите подобро отколку со рачна четка и направете го четкањето забавно. Неговата мала осцилирачка моќна глава допира, опкружува и темелно чисти повеќе површини на забите и устата. За секојдневно електрично чистење.

Електричната четка за заби Colgate за деца има екстра меки влакна кои обезбедуваат нежно, но ефикасно чистење и отстранување на наслаги. Неговата тенка, рамна рачка обезбедува удобно четкање и лесно нанесување на паста за заби.

Создадена специјално за вашите малечки, електричната четка за заби Colgate има лесни копчиња за вклучување и исклучување за да се обезбеди удобно четкање. Исто така, неговата тенка лесна рачка е лесна за држење. Дозволете им на вашите деца да уживаат во лесното секојдневно чистење.

Пакување: 1 четка.

Содржина

Помогнете им на вашите деца да развијат добри навики за орална нега уште од мали нозе со тоа што четкањето ќе биде забавно искуство. Возбудете ги вашите деца да ги мијат забите со електричната четка за заби Colgate Kids - дополнителна посебна грижа во забавно пакување.

Четката за заби за деца со батерија на Colgate доаѓа со 2 ААА алкални батерии вклучени во пакувањето. Оваа детска четка за заби се препорачува за деца над 3 години. Совршена е за детски непца и мала уста.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се