COLGATE Double Action Medium Четка за заби

Colgate Double Action Medium Toothbrush cetka za zabi
COLGATE Double Action Medium Четка за заби
59,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051358C
favorite_border

Опис на производот

Долготрајни влакненца во V форма, за чистење на просторот меѓу забите. Задната страна од четката овозможува чистење на јазикот за да се отстранат бактериите во устата што предизвикуваат непријатен мирис.

Стоматолозите препорачуваат замена на вашата четка за заби најмалку на секои 3 месеци.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се