COLGATE Double Action Medium Четки за заби двојно пакување

Colgate Double Action Medium Toothbrush 2 pcs cetka za zabi
COLGATE Double Action Medium Четки за заби двојно пакување
109,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051359C
favorite_border

Опис на производот

Долготрајни влакненца во V форма, за чистење на просторот меѓу забите. Задната страна од четката овозможува чистење на јазикот за да се отстранат бактериите во устата што предизвикуваат непријатен мирис.

Стоматолозите препорачуваат замена на вашата четка за заби најмалку на секои 3 месеци.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 2 четки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се