COLGATE Elixir Cool Detox Паста за заби, 80 мл

COLGATE Elixir Cool Detox Паста за заби, 80 мл
378,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
052414C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Паста за заби зајкната со мешавина од природни екстракти и Fresh FX технологија за свежина
  • Нежно ги чисти нечистотиите и обезбедува долготрајна свежина

Пакување: 80 мл

Содржина

Начин на употреба: четкајте околу 2 минути, двапати на ден. Пастата не е за деца под 7 години.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се