COLGATE Elixir Gum Booster Паста за заби, 80 мл

COLGATE Elixir Gum Booster Паста за заби, 80 мл
378,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
052413C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Паста за заби за нега на непцата и глеѓта на забите, со двојна флуоридна технологија и хијалуронска киселина
  • Помага во борбата против бактериите содржани во наслагите и ги негува непцата

Пакување: 80 мл

Содржина

Начин на употреба: четкајте околу 2 минути, двапати на ден. Пастата не е за деца под 7 години.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се