COLGATE Extra Soft Четка за заби за деца од 2 до 6 години

Colgate extra soft kids 2-6 Minions Trolls toothbrush cetka za zabi za deca
COLGATE Extra Soft Четка за заби за деца од 2 до 6 години
127,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003166C
favorite_border

Опис на производот

Четка за заби дизајнирана да одговара на помали раце. Ја охрабрува редовната употреба со тоа што детето се чувствува пријатно.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се