COLGATE Herbal Хербална паста за заби со флуор, 100 мл

colgate toothpaste herbal original pasta za zabi
COLGATE Herbal Хербална паста за заби со флуор, 100 мл
47,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050161C
favorite_border

Опис на производот

  • Со природни билни екстракти за здрави заби и силни непца
  • Со добро познати растенија: камилица, ментол и еукалиптус
  • Со флуор

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се