COLGATE Ice Течност за уста, 500 мл

Colgate plax ice effectively fights bacteria rastvor tecnost za ispiranje za usta
COLGATE Ice Течност за уста, 500 мл
156,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045792C
favorite_border

Опис на производот

  • Исплакнете ја устата со течноста двапати дневно по четкање
  • Обезбедува моментално ладење и интензивно зголемување на свежината
  • Убива над 99% од бактериите
  • Помага при контрола на лошиот здив 
  • Обезбедува поздрави непца
  • Спречува кариес
  • Нема чувство на печење

Пакување: 500 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се