COLGATE Ice Течност за уста, 500 мл

COLGATE Ice Течност за уста, 500 мл
156,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
045792C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Исплакнете ја устата со течноста двапати дневно по четкање
  • Обезбедува моментално ладење и интензивно зголемување на свежината
  • Убива над 99% од бактериите
  • Помага при контрола на лошиот здив 
  • Обезбедува поздрави непца
  • Спречува кариес
  • Нема чувство на печење

Пакување: 500 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се