COLGATE Kids Паста за заби за деца 3+ години, 50 мл

Colgate kids toothpaste panda unicorn dolphin 50 ml detska pasta za zabi delfin panda ednorog
COLGATE Kids Паста за заби за деца 3+ години, 50 мл
113,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047715C
favorite_border

Опис на производот

Пастата за заби е специјално направена за потребите на деца од 3+ години и нуди клинички докажана заштита од кариес.

Со пониска дневна доза на флуор и нежен вкус на нане, идеално е балансиранa за мали деца со млечни заби. Препорачана доза колку зрно грашок под надзор на возрасен, за да се спречи голтање на пастата.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се