COLGATE Max Fresh Soft Четка за заби

colgate soft max fresh toothbrush cetka za zabi
COLGATE Max Fresh Soft Четка за заби
69,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051366C
favorite_border

Опис на производот

За свеж здив и 6 пати почисти заби. Помага во отстранување на бактериите во устата на 6 начини.

Стоматолозите препорачуваат замена на вашата четка за заби најмалку на секои 3 месеци.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се