COLGATE Max Protect White Паста за заби со флуорид 75 мл

COLGATE Max Protect White Паста за заби со флуорид 75 мл
132,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
051915C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Клинички докажана заштита на усната шуплина
  • Збогатена со минерали за микро-чистење и избелување на забите
  • Вкус на свежо нане

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се