COLGATE Max White Charcoal Паста за заби со медицински јаглен, 75 мл

colgate max white activated charcoal toothpaste pasta za zabi
COLGATE Max White Charcoal Паста за заби со медицински јаглен, 75 мл
185,00 ден.
148,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
047136C
favorite_border

Опис на производот

  • Формула која клинички докажано 100% ги отстранува површинските дамки
  • Со активен јаглен и нежни минерални микро честички
  • Нежна спрема глеѓта
  • За секојдневна употреба

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се