COLGATE Max White Charcoal Паста за заби со медицински јаглен, 75 мл

COLGATE Max White Charcoal Паста за заби со медицински јаглен, 75 мл
180,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
047136C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Формула која клинички докажано 100% ги отстранува површинските дамки
  • Со активен јаглен и нежни минерални микро честички
  • Нежна спрема глеѓта
  • За секојдневна употреба

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се