COLGATE Natural Extracts Паста за заби - кокос и ѓумбир, 75 мл

COLGATE toothpaste natural extracts coconut & ginger energising pasta za zabi so kokos i gumbir
COLGATE Natural Extracts Паста за заби - кокос и ѓумбир, 75 мл
187,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048071C
favorite_border

Опис на производот

  • Паста со природни екстракти од кокос и ѓумбир за свежа и здрава насмевка

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се