COLGATE Natural Extracts Паста за заби со алое вера, 75 мл

COLGATE Natural Extracts with Aloe Vera Toothpaste pasta za zabi so aloe
COLGATE Natural Extracts Паста за заби со алое вера, 75 мл
187,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055430C
favorite_border

Опис на производот

COLGATE Natural Extracts with Aloe Vera Паста за заби за секојдневна употреба

  • Со алое вера и екстракт од зелен чај
  • Го освежува здивот
  • Со вкус на ментол

Пакување: 75 мл

Содржина

Состав: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, PEG-12, Cellulose Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Limonene, CI 47005, CI 74260.

Не е наменета за деца под 7 години.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се