COLGATE Паста за заби за деца од 3 до 5 години, 50 мл

colgate toothpaste 3-5 years natural fruit pasta za zabi za deca
COLGATE Паста за заби за деца од 3 до 5 години, 50 мл
122,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
013377C
favorite_border

Опис на производот

Colgate Smiles паста за заби за деца од 3-5 години

  • Пастата за заби е специјално направена за потребите на деца постари од 3 години кои имаат некои млечни заби, а покрај тоа и трајни заби. Нуди клинички докажана заштита од кариес
  • Поради повисоката дневна доза на флуор, таа е погодна за деца со трајни заби. Поради свежиот вкус на јагода, четкањето на забите е позабавно.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се