COLGATE Паста за заби за деца од 6-9 години, 75 мл

COLGATE Паста за заби за деца од 6-9 години, 75 мл
113,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003598C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Colgate Smiles паста за заби за деца од 6-9 години

  • Пастата за заби е специјално направена за потребите на деца постари од 6 години кои имаат некои млечни заби, а покрај тоа и трајни заби. Тој нуди клинички докажана заштита од кариес
  • Поради повисоката дневна доза на флуор, таа е погодна за деца со трајни заби. Поради свежиот вкус на нане,  додаден со помош на честички во форма на ѕвезда, четкањето на забите е позабавно

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се