COLGATE Proclinical 150 Резерви за електрична четка за заби, 2 рефили

COLGATE Proclinical 150 Резерви за електрична четка за заби, 2 рефили
199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049792C
favorite_border

Опис на производот

Рефили на глава за електрична четка за заби.

  • Уникатен дизајн со четири зони
  • 5 пати помалку забен плак
  • Со тенки и флексибилни влакна
  • Соодветни за електрична четка за заби Colgate Proclinical

Флексибилните фини влакненца нежно ги чистат непцата и тешко достапните места, меките бели влакненца ги полираат забите, а четката за јазикот ги елиминира бактериите кои предизвикуваат лош здив.

Пакување: 2 рефили

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се