COLGATE Soft Четка за заби за деца од 6 години

Colgate soft kids 6+years toothbrush  cetka za zabi za deca
COLGATE Soft Четка за заби за деца од 6 години
127,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009411C
favorite_border

Опис на производот

Четката за заби COLGATE во дизајн пријатен за деца има меки влакна и е идеална за темелна стоматолошка нега на деца од шестгодишна возраст.

На задниот дел на четката за заби е прицврстен чистач на јазик, кој поддржува здрава хигиена на усната шуплина. Детската четка за заби може да се чува лесно и исправено благодарение на чашата за вшмукување.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се