COLGATE Supers Soft Четка за заби за деца од 3 до 5 години

Colgate Little Kids Smiles Toothbrush 3-5 years cetka za zabi za deca
COLGATE Supers Soft Четка за заби за деца од 3 до 5 години
127,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003166C
favorite_border

Опис на производот

Colgate Little Kids Smiles Supers Soft Четка за заби за деца од 3-5 години.

  • Со вакумирачко дно
  • Екстра меки влакна за ефективно и нежно чистење
  • Мала глава за подобар пристап во детската уста
  • Удобна заоблена рачка која малите раце може лесно да ја држат

Четка за заби дизајнирана да одговара на помали раце. Ја охрабрува редовната употреба со тоа што детето се чувствува пријатно.

♦Сликата од производот, односно дизајнот на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка

 

Содржина

Внимание: Потребен е надзор од страна на повозрасен за деца под 4 години. Да не се гризе или џвака. Наменета е само за четкање на заби, да не се користи како играчка.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се